Bo H. Lassen
byggetekniker
mobil: 40 50 98 76
mail: bhl@arkikon.dk
3d projektering
byggeteknik
kalkuLation
Lilli Skjødt
Teknisk assistent
mobil: 29 65 60 53
mail: lilli@arkikon.dk
Kopiservice
Storformat scan/plot
Arkivering
Ulla Rosenlund Knudsen
arkitekt
mobil: 25 56 24 58
mail: ulla@arkikon.dk
Projektleder
arkitektur
Kasper Pedersen
Civilingeniør / arkitektur
mobil: 20 87 05 63
mail: kasper@arkikon.dk
rådgivende ingeniør
bygningsdesign
projektudvilking
arkitektur
Kurt Flinker
Arkitekt / projektleder
mobil: 40 97 77 00
mail: kurt@arkikon.dk
arkitektur
Projektudvikling
Projektstyring
eksterne relationer

Lasse Friis Jensen
multimedieanimator-elev
mobil: 20 92 39 29
mail: lasse@arkikon.dk
visualiseringer
it
Carsten P. Rasmussen
controller
mobil: 29 17 14 12
mail: carsten@arkikon.dk
administration
økonomi
Natasja Helbo
praktikant / ingeniør
mobil: 23 48 79 58
mail: natasja@arkikon.dk
ingeniørkunst

Mercatus

louis vuitton outlet louis vuitton wien louis vuitton online shop louis vuitton taschen burberry outlet burberry schal burberry taschen moncler outlet moncler jacken moncler wien Ralph Lauren Skjorter Ralph Lauren Polo Ralph Lauren Danmark louis vuitton online shop burberry australia burberry sale ralph lauren australia ralph lauren polo

canada goose jakke canada goose vest canada goose danmark ralph lauren italia ralph lauren outlet chanel canada chanel bags chanel outlet chanel handbags burberry australia burberry sale ralph lauren australia ralph lauren polo

ralph lauren canada polo ralph lauren canada ralph lauren outlet ralph lauren italia ralph lauren outlet scarpe ralph lauren Burberry Outlet Borse Burberry chanel bags chanel canada chanel handbags chanel outlet ralph lauren outlet ralph lauren canada polo ralph lauren canada

Burberry Outlet Borse Burberry ralph lauren sverige ralph lauren outlet ralph lauren skjorta Barbour Jacka Barbour Outlet ralph lauren sverige ralph lauren outlet ralph lauren skjorta Barbour Jacka Barbour Outlet